بازگشایی برنامه مهاجرتی استانی انتاریو

⁣بازگشایی برنامه مهاجرت استانی انتاریو

 

💸⁣انتاریو از 6 جولای 2020 مسیرهای مهاجرتی مرتبط با برنامه مهاجرتی خود را بازگشایی کرده است.
و 13 موقعیت شغلی اضافی را تنها در خارج منطقه تورنتوی بزرگ در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار خواهد داد.
هدف از این مسیر مهاجرتی جبران کمبود نیروی کار در مشاغل پرتقاضا در بخش های کشاورزی، ساختمان سازی، رانندگی کامیون یا مددکاری است. کارگران داخل و خارج کانادا می توانند تقاضای خود را ارائه کنند. از جمله شرایط این مسیر مهاجرتی داشتن جاب افر یا پیشنهاد کار معتبر و داشتن سایر معیارهاست.

⁣📝شرایط و معیارها
⁣متقاضیان باید پیشنهاد کار تمام وقت و دائمی (معادل حداقل 1560 ساعت در سال و بدون تاریخ پایان استخدام). جایگاه استخدامی متقاضی باید در یکی از مشاغل واجد شرایط در خارج از منطقه تورنتوی بزرگ یا GTA باشد. شغل مورد نظر باید در یکی از رشته های زیر همراه با کد مربوطه در دسته بندی ملی مشاغل کانادا یا NOC باشد.

🔰برخی از مشاغل در لیست زیر آورده شده است:
⁣◾پرستاران خانگی و مددکاران بیماران NOC 3413
◽پرستاران خانگی و مشاغل مربوطه به غیر از خانه داران NOC 4412
◾سرویس کاران ساختمان های تجاری و مسکونی NOC 7441
◽رانندگان کامیون NOC 7511
◾اپراتورهای تجهیزات سنگین (به غیر از جرثقیل) NOC 7521
◽کارگران ساختمانی و دستیارانشان NOC 7611

📅از تاریخ 6 جولای پیشنهاد شغل یا جاب آفر با کد C یا D مادام که کار در خارج از منطقه تورنتوی بزرگ انجام شود برای مسیر مهاجرتی Employer Job Offer: In-Demand Skills Stream قابل قبول خواهد بود.

🔗سایر شرایط
کارفرمایان شرایطی بسیاری را باید داشته باشند. برای مثال آنها باید ثابت کنند که فردی که از طریق برنامه مهاجرت استانی انتاریو قصد استخدام وی را دارند برای کسب و کارشان ضرورت دارد و نیز باید حقوق وی را بالاتر از میانگین حقوق و دستمزد شغل مربوطه تعیین نمایند.
متقاضیان مهاجرت باید حداقل 9 ماه سابقه کار تمام وقت در شغلی که برایش پیشنهاد کار دریافت کرده اند داشته باشند. مدرک تحصیلی آنها باید معادل دیپلم (دبیرستان) کانادا یا بالاتر باشد باشد و سطح زبان انگلیسی یا فرانسه آنها در هر یک از مهارت های چهارگانه زبانی معادل CLB 4 یا بالاتر باشد.

نظرات خود را به اشتراک بگذارید